Banka Hesap Numaralarımız

0(362) 606 0 532

system@samsunsoftware.net.tr

ÇALIŞMA SAATLERİ   08:30 - 18:00

KURUMSAL
Anasayfa Hakkımızda

TARİHÇE

Samsun Software, Samsunda hizmet veren kurumsal bir yazılım şirketidir. 2016 yılından itibaren Samsun'da ve Türkiyenin birçok ilinde hizmet veren kurumsal değerlere önem veren bir kuruluştur.

Kurulduğu günden beri tek hedefi teknolojiyi kurumsal işletmelere enteğre edebilmek için uğraşılmıştır. Gerek altyapısı gerek işleyişi ile sektörde öncülüğü taşıyan Samsun Software şeffaf yönetim sistemi ile emsallerinden çok farklıdır.

En büyük farklılığı her bütçeye hitap eden paketleri ve işlerini sözleşmeli olarak yapmasıdı. Sözleşmeli çalışarak hem müşterinin hemde Samsun Software'nin haklarını resmi olarak koruma altına almıştır.

vision

MİSYONUMUZ

Türkiye genelinde kurumsal web tasarım kategorisinde en üst sıralara çıkmak ve kurumsal web tasarım statüsünde müşterilerimize en iyi şekilde hizmet verebilmeyi hedeflemektedir.

vision

VİZYONUMUZ

Türkiye genelinde kurumsal web tasarım ve web yazılımı kategorisinde müşterilerimize en iyi şekilde hizmet vermek ve şeffaf yönetim stili sayesinde müşterilerimize açık platformda hizmet sunmayı kendimize görev olarak görmekteyiz.

DEVAMI

Firmamız olarak, müşterilerimizin haklarını resmi olarak koruma altına alabilmek için sözleşmeli olarak çalışmayı benimsiyoruz. Tüm hizmetlerimizde müşterilerimizin almak istediği hizmete yönelik sözleşmemiz oluşturularak müşterimize tebliğ edilir ve imzalandıktan sonra iş hususunda çalışma şartları ve çalışma stili, ödenilecek miktarlar, tüm hususlar sözleşmede yer alır ve sözleşmenin taraflarca imzalanmasından sonra hizmet hususunda çalışmalar anında başlamaktadır.


Bizi Arayın 0(362) 606 0 532

Bizi Arayın 0(362) 606 0 532

Cumhuriyet mahallesi Lozan caddesi No:23/16 Atakum/Samsun
0(362) 606 0 532
0(362) 606 0 532
system@samsunsoftware.net.tr

SAMSUN SOFTWARE - YAZILIM BİLİŞİM SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

Tüm Hakları Samsun Software - Yazılım ve Bilişim Sistemlerinde Saklıdır.

E-BÜLTEN ABONELİĞİ