Banka Hesap Numaralarımız

0(362) 606 0 532

system@samsunsoftware.net.tr

ÇALIŞMA SAATLERİ   08:30 - 18:00

Sık Sorulan Sorular
Anasayfa Sık Sorulan Sorular

Ödeme Yöntemleriniz Neler ?

Firmamız bünyemizde, 6 farklı banka hesabımız üzerinden ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Aynı zamanda kredi kartı ile ödeme imkanımızda bulunmaktadır. Kredi kartına özel 12 aya varan taksit imkanları ile ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Sözleşmeli Çalışma Stili Nedir ?

Müşterilerimizin haklarını yasal olarak koruma altına alabilmek için müşterilerimiz için sözleşmeli çalışma stiline özen gösteriyoruz. Her hizmette, her müşterimize ayrı olarak avukatlarımız sözleşme dosyaları hazırlar ve taraflar olarak imzalanmaktadır. Müşterimizin rahatsız olduğu bir madde var ise revizyon yapılabilmektedir.

Referanslarınızdan Bahsedebilirmisiniz ?

Samsun Software ailesi olarak, 2016 yılından itibaren kurumsal web çözümleri üzerine hizmet vermekteyiz. Türkiye genelinde ortalama 90-100 arasında kurumsal müşteri ağımız mevcut inşaat firmasından turizm ve otelcilik işletmelerine kadar birçok farklı sektörden olan firmalara kurumsal bazda hizmet vermekteyiz. Bu husus ile ilgili olarak gerekli görselleri referanslarımız alanındaki görsel metaryalleri bulabilirsiniz.

Fiyat Tekliflerini Nasıl Veriyorsunuz ?

Müşterilerimiz fiyat teklifi istedikten sonra, en geç 24 saat içinde fiyat tekliflerimiz imzalı-kaşeli olarak müşterimize aktarılmaktadır. Fiyat tekliflerimizi verirken sabit bir ücret yada bir kur ücreti yoktur. O an ki çalişma koşulları, projede çalişacak personel ücretleri, proje masrafları, ve diğer giderler hesaplanarak müşterimize en uygun fiyat teklifi hazırlanır ve iletilir.

Yazılımlarımızı Kendi Sunucularımızda Barındırabilirmiyiz ?

Yazılımlara göre değişiklilik gösterebilen bir durumdur. Firmamızın üretmiş olduğu belirli yazılımlarda farklı sunucularda barınma hizmeti için izin verilemeyebilir. Bunun için en doğru yol firmamız ile iletişime geçerek almak istediğiniz hizmeti ve kendi sunucumda barındırabilirmiyim diye sormanızdır.

Yıllık Ödenilecek Tutar Nedir ?

Yıllık ödeme diye bir kavram bizim firmamızda yoktur. Yazılımınızı veya web sitesinizi firmamız araçılığı ile Samsun Software sunucularında barındırıyorsanız yıllık hosting ücreti ödersiniz. Bunun hariçinde aylık veya yıllık sabit bir ücret ödemesi firmamız sizden talep etmez.

Destek Seviyesi

Samsun Software olarak aslında belirli bir mesai kavramımız yok, her gün her saat bizlere ulaşarak gerek hizmet öncesi gerek hizmet sonrasında aynı kalitede aynı seviyede destek alabilirsiniz.

Bizi Arayın 0(362) 606 0 532

Bizi Arayın 0(362) 606 0 532

Cumhuriyet mahallesi Lozan caddesi No:23/16 Atakum/Samsun
0(362) 606 0 532
0(362) 606 0 532
system@samsunsoftware.net.tr

SAMSUN SOFTWARE - YAZILIM BİLİŞİM SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

Tüm Hakları Samsun Software - Yazılım ve Bilişim Sistemlerinde Saklıdır.

E-BÜLTEN ABONELİĞİ